Головна » Відео » Пізнавальні фільмиКатегорії
Відео про нас [21]Пізнавальні фільми [20]

Інженерні Імперії: Греція


Древня Греція колиска західної цивілізації. Неймовірні на той час технічні досягнення: афінський флот і Парфенон, Мікенські толосі й Левинна брама. Своїм створенням ці дива зобов'язані давньогрецьким інженерам і лідерам, чия спрага новацій, влади й величі підняла давньогрецьку цивілізацію до небувалих висот.Інженерні Імперії: Греція. Епоха Александра Македонського
Один з найвідоміших і феноменальних полководців в історії людства. Олександр Македонський. Несамовита відвага, блискучій розум, неземна вдача. Він вдало використав закладений його батьком (Пилип II) фундамент нової інженерно-технічної організації військ. Швидко були захоплені території від Єгипту до Індії. На підкорені македонцями країни поширювалась грецька мова, наука й культура.
Першого жовтня 331 до н.е. відбулася грандіозна битва під Гавгамелах, у ході якої армії Олександра вдалося розбити війська перського царя Дарія і підвладних йому народів. Так було покладено край кількасот-річним зазіханням перської імперії на території Греції і еллінського світу.
Досвід Олександра Македонського є класичним прикладом вдалої тактики, й відчається у сучасних військових підручниках. Категорія: Пізнавальні фільми | Додав: adriana (10.04.2016)
Переглядів: 420 | Теги: фільм, Греція, архітектура, історія, імперія, відео | Рейтинг: 5.0/1
Схожі матеріали
Всього коментарів: 0
avatar