Про нас » Новини » Події » 2016 » Июнь » 20 »Категорії
Події [115]Перший клас [50]
Випускникам [21]Заходи, конкурси [179]

22:24
Завершив роботу літній табір відпочинку при школі

Основним змістом виховної діяльності табору було забезпечення необхідних умов для змістовного відпочинку, організації дозвілля дітей; формування здорового способу життя, творчого і духовного розвитку.
У пришкільному таборі відпочили 140 учнів (діти, позбавлені батьківського піклування, обдаровані діти, діти з малозабезпечених та багатодітних сімей та діти, які потерпіли від Чорнобильської катастрофи, діти, учасників бойових дій АТО).
 

Найцікавішими та незабутніми були такі заходи:
- «Відкриття табірної зміни»
- виготовлення по загонах стінгазет «Веселі дітки України»;
- конкурси сюжетних малюнків на асфальті «Моя дитяча мрія», конкурси малюнків «Моя країна- єдина Україна!»;
- музичні конкурси: «Караоке на майдані», «Веселі танці»;
- спортивні ігри: «Юні патріоти», «Козацькі розваги», «Веселі старти», «Велика естафета», «Водний волейбол»;
- майстер-класи від гуртків початково-технічного моделювання  МЦПО: виготовлення рухомих іграшок з паперу та іграшок в техніці оригамі та квілінг, конструювання найпростіших літаючих моделів;
- вікторина «Розумники і розумниці!», конкурс малюнків «Світ техніки очима дітей!», змагання по виготовленню та запуску на дальність польоту планерів, ігри-конкурси: «Попади в ціль», «Накинь в кільце»;
- бесіди, дискусії: «Здоров’я та здоровий спосіб життя», «Твоє життя –твій вибір!»;
- інсценізація «У світі казки»;
- «Урочисте закриття табірної зміни» з концертною програмою «Табір - це клас, через рік зустріне знову всіх нас!», яка включала в себе хореографічні та вокальні номери. Наприкінці, підводячи підсумки, діти охоче висловлювали свої враження про табір.
 

Всі переможці конкурсів та змагань були нагороджені грамотами та подарунками!

Впродовж роботи пришкільного табору проведено ряд тематичних прогулянок та екскурсій: у замок "Паланок", на Чернечу гору, у картинну галерею.
 

Діти отримали незабутні враження та багато задоволення від проведеного відпочинку в літньому таборі з денним перебуванням при Мукачівській ЗОШ №20 ім. О. Духновича.
 


Категорія: Події | Переглядів: 467 | Додав: Адмін | Теги: учні, Конкурси, відпочинок, зош 20, літній табір, діти, КАНІКУЛИ | Рейтинг: 5.0/1
Схожі матеріали
Всього коментарів: 0
avatar