Про нас » Новини » Заходи, конкурси » 2017 » Декабрь » 8 »Категорії
Події [115]Перший клас [50]
Випускникам [21]Заходи, конкурси [179]

16:21
"Замість ялинки - новорічна композиція"

З метою пропаганди серед учнів бережливого ставлення до природи; розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності; формування практичних умінь та навичок учнів з виготовлення новорічно-різдвяних композицій, які символізують та відображують новорічно-різдвяну флористику; сприяння налагодженню духовного контакту дитини та батьків через залучення їх до спільної творчості на традиційному ґрунті;  популяризація дитячої художньої творчості через засоби масової інформації 07 грудня в школі відбулася виставка-конкурс фітодизайнерської майстерності «Замість ялинки – новорічна композиція».


 

Учнівські роботи були представлені у таких номінаціях: «Новорічна композиція», «Український сувенір» та «Стилізована ялинка». На виставку були представлені роботи учнів 1-11 класів. Учні проявили свою креативність, талант, творчість, оригінальність та фантазію. Дитячі роботи були виконані на високому рівні. За підсумками шкільної виставки-конкурсу кращі з кращих робіт відібрані для загальноміської виставки.
 


 Категорія: Заходи, конкурси | Переглядів: 353 | Додав: Адмін | Теги: Заходи, батькам, Учням, виставка-конкурс творчих робіт | Рейтинг: 5.0/1
Схожі матеріали
Всього коментарів: 0
avatar