Про нас » Новини » Заходи, конкурси » 2019 » Ноябрь » 30 »Категорії
Події [115]Перший клас [50]
Випускникам [21]Заходи, конкурси [179]

19:30
Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Сьогодні масштаби поширення вірусу імунодефіциту людини набули глобального характеру і постають реальною загрозою соціально-економічному розвитку більшості країн світу.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом вперше почали відзначати 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я. Це відбулось після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.

Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом − звернути увагу суспільства на цю проблему.

Символом боротьби зі СНІДом є червона стрічка, яка була задумана весною 1991 року. Її ідея належить художнику Франку Муру. Проект «Червона стрічка» (перевернуте «V») - символ співчуття, підтримки і надії на майбутнє без СНІДу.

У день боротьби зі СНІДом учні 5-Б та 5-В класів організували акцію "Ми толерантні з ВІЛ-інфікованими". Зранку вони зустрічали всіх із посмішкою і чіпляли червоні стрічки, роздавали інформаційні буклети. Вчителем основ здоров'я Візантій В.С. було проведено бесіду та переглянуто відео про розповсюдження вірусу в організмі людини.

Ми сподіваємося, що одного разу можна буде сказати − зі СНІДом покінчено назавжди!Категорія: Заходи, конкурси | Переглядів: 89 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0
Схожі матеріали
Всього коментарів: 0