Про нас » Новини » Заходи, конкурси » 2018 » Ноябрь » 30 »Категорії
Події [107]Перший клас [47]
Випускникам [21]Заходи, конкурси [177]

19:10
Всесвітній день боротьби з ВІЛ/СНІДом

Сьогодні Всесвітній день боротьби з ВІЛ/СНІДом — це міжнародний захід, який відзначається 1-го грудня. На жаль, Україну визнано державою, яка від ВІЛ/СНІДу в Східній Європі постраждала найбільше. 

СНІД – особливо небезпечна хвороба, яка несе смертельну загрозу людству. Це інфекційне захворювання, здатне за 10-20 років поставити людський рід під реальну загрозу вимирання.

Мета заходу: актуалізувати і поповнити базові знання про ВІЛ/СНІД, розвивати вміння уважно ставитися до свого здоров’я, сформувати толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих, надати дітям розуміння того, що тільки здоровий спосіб життя, їх поведінка та вчинки є гарантом запобігання ризику інфікування.

Учнівським самоврядуванням було проведено анкетування серед учнів 9-11 класів, яке виявило рівень знань дітей щодо ВІЛ/СНІДу, ризиків інфікування та захисту свого здоров‘я. Також, учні 5-10 класів взяли участь у творчому конкурсі плакатів до Дня боротьби з ВІЛ/СНІДом, а рада лідерів школи організувала традиційне кріплення червоної стрічки для учнів 7-11 класів та педагогічного колективу.

«Ця стрічка є символом нашого співчуття, підтримки і надії на майбутнє без СНІДу».


 Категорія: Заходи, конкурси | Переглядів: 238 | Додав: Адмін | Теги: Учням, Всесвітній день боротьби з ВІЛ/СНІД, вчителям, батькам, Заходи | Рейтинг: 5.0/1
Схожі матеріали
Всього коментарів: 0
avatar