Про нас » Новини » Заходи, конкурси » 2017 » Февраль » 24 »Категорії
Події [115]Перший клас [50]
Випускникам [21]Заходи, конкурси [179]

16:55
Виставка-конкурс "Наш пошук і творчість - тобі, Україно!"

24 лютого 2017 р. у школі пройшла виставка-конкурс науково технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» 

Основна мета і завдання проведення виставки – виховання у дітей зацікавленості до науки та техніки, творчого відношення до роботи, всебічна допомога школі у профорієнтації учнів, розвиток раціоналізаторських та конструкторських здібностей учнівської молоді, а також сприяння налагодженню духовного контакту дитини та батьків через залучення їх до спільної творчої  діяльності.

Учні виготовили різноманітні вироби, експонати подані за розділами. Це були вироби сільського господарства, екологічні, різні іграшки, сувеніри, навіть вироби у техніці оригамі та паперопластики.

Журі конкурсу: Чорі Василь Васильович (голова журі), Кізман Вікторія Степанівна, Яров Мар’яна Ласлівна оглянули виставку робіт і вибрали найкращі, які будуть представлені на міській виставці-конкурсі.

Ми можемо пишатися юними даруваннями, адже виставка, як і кожного року, вияскравила таланти, креативний підхід, фантазію, нові знахідки, наших школярів.


 


Категорія: Заходи, конкурси | Переглядів: 567 | Додав: notika09 | Теги: конкурс, виставка | Рейтинг: 5.0/1
Схожі матеріали
Всього коментарів: 0
avatar