Про нас » Новини » Події » 2021 » Февраль » 25 »Категорії
Події [138]Перший клас [91]
Випускникам [21]Заходи, конкурси [201]

16:41
Військово-патріотичне виховання засобами інтерактивного навчання в співпраці з військовою частиною та медичним закладом

25 лютого 2021 року на базі Мукачівської ЗОШ 20 було проведено міський навчально-методичний семінар учителів Захисту України на тему "Військово-патріотичне виховання засобами інтерактивного навчання в співпраці з військовою частиною та медичним закладом". Учителі нашої школи Солочинський В.Й. та Кінч Г.М. поділилися з колегами досвідом співпраці з військовими та медиками в організації навчання,набуття практичних навичок і вмінь шляхом навчально-тренувальних занять безпосередньо у військовій частині та шпиталі,медзакладі міста. Теоретична частина семінару містила повідомлення-коментар та світлини про основні шкільні заходи військово-патріотичного виховання учнів, а практична частина-демонстрацію відео відвідин 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади та на базі неї практичного заняття "Дії бойової групи","Показ зброї, її збір та розбір".Ще одне відео практичного заняття з основ медичних знань було відзнято в Мукачівській міській лікарні,медичний центр "Сім'я" і продемонстровано учасникам семінару.
Як зазначив головний спеціаліст Мукачівського управління освіти,молоді та спорту Бігарій І.Д.,за умов відсутності матеріально-технічного забезпечення уроків "Захист України" в навчальних закладах, карантинних обмежень військово-польових зборів минулого року,такі практичні заняття та співпраця мають велике значення у військово-патріотичному вихованні учнівської молоді.

 Категорія: Події | Переглядів: 20 | Додав: Адмін | Теги: Основи медичних знань, учителям, семінар, захист України, зош 20 | Рейтинг: 5.0/1
Схожі матеріали
Всього коментарів: 0