Про нас » Новини » Заходи, конкурси » 2017 » Ноябрь » 6 »Категорії
Події [107]Перший клас [45]
Випускникам [21]Заходи, конкурси [177]

17:46
"В нашій пам'яті назавжди"

28 жовтня 1944 року завершилося визволення України від німецько- фашистських загарбників. Сталося це у Закарпатті, де під натиском частин Червоної Армії залишив нашу землю останній підрозділ гітлерівського вермахту. 
Роки й десятиліття не можуть стерти з пам’яті поколінь подвиг воїнів- визволителів, усіх тих, хто, виявляючи мужність, героїзм та самопожертву, вистояли в боях і перемогли. Ми низько вклоняємось пам’яті воїнів-визволителів, учасників партизанського руху, підпільників, ветеранів трудового фронту, які своєю героїчною працею також кували велику Перемогу, і складаємо глибоку шану тим із них, хто й сьогодні серед нас, виховує підростаюче покоління в патріотичному дусі.
7 листопада у школі пройшов виховний захід для учнів 6-8 класів "В нашій пам'яті назавжди", який підготували лідери учнівського самоврядування. До участі у заході був запрошений голова Мукачівського міського культурно-освітнього товариства ім. О.Духновича Сергій Костянтинович Бисага. 


 

 


Категорія: Заходи, конкурси | Переглядів: 369 | Додав: Адмін | Теги: Заходи, батькам, визволення Мукачева, Учням | Рейтинг: 5.0/1
Схожі матеріали
Всього коментарів: 0
avatar