Про нас » Новини » Заходи, конкурси » 2018 » Ноябрь » 16 »Категорії
Події [115]Перший клас [50]
Випускникам [21]Заходи, конкурси [179]

17:07
Тиждень безпеки дорожнього руху

З метою запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому у нашій школі з 12 по 16 листопада був проведений Тиждень безпеки дорожнього руху. Головною темою Тижня безпеки дорожнього руху стала безпека учнів на дорозі. Серед учнів 2-4 класів був проведений конкурс малюнків «Безпека на дорозі-безпека життя», а також організований виступ агітбригади «ДТП-інспектори» для учнів 3-4 та 6 класів.
Проведення Тижня показало, що учні в достатній мірі знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці та дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом. Тиждень поглибив знання учнів у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань Правил дорожнього руху.


Категорія: Заходи, конкурси | Переглядів: 217 | Додав: Адмін | Теги: Заходи, тиждень безпеки дорожнього руху, вчителям, батькам, Учням | Рейтинг: 5.0/1
Схожі матеріали
Всього коментарів: 0
avatar