Про нас » Новини » Перший клас » 2019 » Сентябрь » 3 »



Категорії
Події [107]Перший клас [47]
Випускникам [21]Заходи, конкурси [177]

16:43
Список учнів, зарахованих до 1-го класу

Список учнів, зарахованих до 1 класу:

1-А           Вчитель: Гарагонич Є.Я.                      1-Б        Вчитель: Ковальська М.М.

  1. Балега                                              1. Балко

  2. Балог                                                           2. Басараб

  3. Беккерт                                                       3. Горват 

  4. Беца                                                             4. Гутій 

  5.  Богдан                                                        5. Давид

  6.  Бурак                                                          6. Денис

  7. Буркацький                                               7. Кепенач

  8. Врублевський                                             8. Ковальчук

  9.  Гарбаж                                                      9. Мисло

  10.  Горват                                                     10. Михайлищук

  11.  Дзукаєв                                                   11. Мишанич

  12. Журавський                                             12. Міклош

  13. Зомерс                                                        13. Надь

  14. Качур                                                            14. Олашин

  15.  Кенез                                                         15. Петрушевський

  16.  Кодриш                                                   16. Плисюк

  17. Козак                                                         17. Порохнавець

  18. Коприва                                                 18. Раковці

  19.  Ласло                                                      19.Сабов

  20.  Лелик                                                       20.Садоха

  21. Накушенко                                              21.Смаглюк

  22.  Печора                                                       22.Сопрунова

  23.   Подобівська                                          23. Тимовка

  24.  Пилипенко                                              24.Халявка
    25. Сурмай
    26. Сурж
    27.Шкутка
     28. Шух
    29. Яковенко 

1-В         Вчитель: Касарда Н.І.

  1. Балота

  2. Варгалюк

  3.  Васин

  4. Ворон

  5. Галаха

  6. Гербер                          

  7.  Горват  

  8.  Граб

  9. Гузинець

  10. Демянюк    

  11. Йовни      

  12.  Кампо   

  13.   Коваленко                      

  14.   Ковач

  15.  Коновал           

  16.  Король

  17. Ладомиряк

  18. Лук’янова

  19. Мартин   

  20.  Медвідь

  21.   Попович

  22.  Попфалуші

  23.  Русин
    24. Русняк
    25. Серебряков О.

    26. Серебрякова Д.  
    27. Тичка
    28. Туряниця   
    29. Чорі    

 

         

            


Категорія: Перший клас | Переглядів: 254 | Додав: notika09 | Теги: Перший, клас, Списки | Рейтинг: 5.0/1
Схожі матеріали
Всього коментарів: 0
avatar