Про нас » Новини » Заходи, конкурси » 2019 » Ноябрь » 28 »Категорії
Події [107]Перший клас [47]
Випускникам [21]Заходи, конкурси [177]

19:41
Соціальна акція "16 днів проти насильства"

Соціальна акція «16 днів активності проти гендерного насильства» – щорічна міжнародна кампанія, яка починається 25 листопада, у Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок і триває до 10 грудня – Дня прав людини.
У 1999 році Генеральна Асамблея ООН проголосила 25 листопада Міжнародним днем боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок й запропонувала урядам, міжнародним і неурядовим організаціям проводити в цей день заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до цієї проблеми.

Дата 25 листопада була вибрана в пам’ять про сестер Мірабаль – політичних активісток, забитих до смерті палицями таємною поліцією за наказом диктатора Домініканської Республіки Рафаеля Трухільо в 1960 році.

ООН зазначає, що жінки і дівчатка піддаються насильству, як у мирний час, так і під час збройних конфліктів з боку держави, суспільства, родичів. Насильство щодо жінок не обмежене рамками будь-якої конкретної політичної або економічної системи. Воно існує в будь-якій країні, не визнає кордонів матеріального добробуту, раси і культури. Структури домінування, на яких ґрунтується насильство, глибоко вкорінені в суспільстві. Досвід або загроза насильства повсюдно перешкоджають жінкам в повній мірі здійснювати свої права людини і користуватися ними.
Тому учнівським самоврядуванням школи було організовано та проведено перегляд відеороликів про те, які є види насилля над жінками, як уберегтись від нього.Категорія: Заходи, конкурси | Переглядів: 82 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0
Схожі матеріали
Всього коментарів: 0