Про нас » Новини » Заходи, конкурси » 2016 » Сентябрь » 14 »Категорії
Події [115]Перший клас [50]
Випускникам [21]Заходи, конкурси [179]

20:16
Шостий всеукраїнський конкурс з німецької мови «Орлятко»

Запрошуємо до участі в цьогорічному конкурсі з німецької мови «Орлятко», який відбудеться в четвер 20 жовтня 2016  року року в навчальних закладах України. Конкурс надає можливість перевірити рівень володіння рівень володіння німецькою мовою, обізнаність в історичних  подіях, культурному розмаїтті та та особливостях Німеччини.

За п’ять років свого існування конкурс «Орлятко» став популярним та затребуваним  серед учнівської молоді України. 

Стати  учасниками конкурсу можутьусі бажаючі  учні 2-11 класів , які вивчають німецьку мову  з 1 -го класу як основну іноземну.

Учасники не проходять будь-якого попереднього відбору. Учні змагатимуться в п’яти вікових категоріях : 2-3, 4-5, 6-7,  8-9 та 10 -11 класи . Конкурс проводиться в школах за місцем навчання .

Конкурсні завдання цікаві, веселі й доступні дітям з різним рівнем підготовки. Вони містять  з мови, країнознавства, літератури та відображають різнобічну інформацію про про Німеччину.

Для участі в конкурсі необхідно до 28 вересня 2016 року року подати заявку одним  із способів:
- заповнити заявку на сайті uclever.com
- або надіслати скан -копії письмової заявки та квитанції про сплату організаційного внеску до Оргкомітету електронною поштою : orlyatko@uclever. com 
- або надіслати письмову заявку та копію квитанції  на поштову адресу : ФОП Дяченко М.М., а/с 185 «Конкурс», м. Київ, 03049.
     
Матеріали  для проведення конкурсу надсилаються  за декілька днів до конкурсу.
      
Вивчаємо німецьку  – пізнаємо світ! 


Категорія: Заходи, конкурси | Переглядів: 1296 | Додав: notika09 | Теги: конкурс, орлятко, зош 20, німецька мова, події | Рейтинг: 5.0/1
Схожі матеріали
Всього коментарів: 0
avatar