Про нас » Новини » Заходи, конкурси » 2018 » Ноябрь » 16 »Категорії
Події [107]Перший клас [47]
Випускникам [21]Заходи, конкурси [177]

17:33
Школа правових знань «Закон і Ми»

Діти – особлива соціально-демографічна група населення віком до 18 років, яка має свої специфічні потреби, інтереси та права, але не володіє достатньою спроможністю відстоювати і захищати їх перед суспільством. Жорстоке поводження з дітьми та підліткове насильство – проблема держави і кожної свідомої особистості.
В нашому закладі склалась ціла система впровадження превентивних заходів з профілактики насильства, жорсткого поводження та агресивної поведінки серед неповнолітніх та запобігання негативним проявам серед учнівської молоді. Систематично проводяться інформаційно - профілактичні заходи з учнями, батьками та педагогічними працівниками.
У тісній співпраці з МЦДЮТ та керівником школи правових знань «Закон і Ми» Балог Н.П. проведено захід «Насильство в сім′ї та школі», метою якого було ознайомити дітей із документами, які захищають їх права; теоретично обґрунтувати сутність насильства, з’ясувати основні його причини та виявлення шляхів його подолання.


Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2

Категорія: Заходи, конкурси | Переглядів: 194 | Додав: Адмін | Теги: Заходи, Учням, школа правових знань, батька | Рейтинг: 5.0/1
Схожі матеріали
Всього коментарів: 0
avatar