Про нас » Новини » Заходи, конкурси » 2019 » Октябрь » 15 »Категорії
Події [107]Перший клас [47]
Випускникам [21]Заходи, конкурси [177]

22:07
Шкільний ярмарок

Весело, гамірно, яскраво, неймовірно дружно і надзвичайно смачно, – ось як завжди проходить шкільний ярмарок у нашій школі.
Ще від самого ранку і діти, і батьки несли із собою різноманітну смакоту, приготовану вдома, – акуратно упаковану, загорнуту, розфасовану, готову до вживання, – аби відразу можна було розставити усі приготовані з любов'ю страви на столі і пропонувати своїм однокласникам, вчителям, батькам, гостям, яких хотілося пригостити.
Відбувався ярмарок на подвір’ї школи, тому всім вистачало місця: продавцям, щоб розкласти усі наїдки та напої, а покупцям – розглянути їхні товари, аби вибрати для себе щось цікаве.
Найбільше продавалися, звичайно, солодощі: торти, пироги, тістечка, печиво найрізноманітніших видів та форм, медяники, сирники, пиріжки. Загалом, дуже хочеться подякувати за активність, ініціативність та підтримку класним керівникам, усім батькам та учням, які із задоволенням та натхненням постійно долучаються до цієї нашої цікавої та потрібної шкільної справи.
Осінній смачний ярмарок традиційно є благодійним. Кошти, які вдалося зібрати, будуть розподілені адресно на допомогу учневі 9-Б класу нашої школи М.Мануляку.


Категорія: Заходи, конкурси | Переглядів: 84 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0
Схожі матеріали
Всього коментарів: 0