Про нас » Новини » Події » 2016 » Апрель » 7 »Категорії
Події [107]Перший клас [47]
Випускникам [21]Заходи, конкурси [177]

20:02
Роздуми про життя з письменниками Закарпаття

7 квітня 2016 р. у Мукачівській ЗОШ І-ІІІ ст. №20 у рамках декади гуманітарного циклу відбувся позакласний захід для учнів 9 класів, який організували вчителі української мови та літератури Кость Н.С. та Плескач С.А.
Темою позакласного заходу стали слова відомої української поетеси Ліни Костенко: "Життя — така велика ковзаниця. Кому вдалось, не падавши, пройти?".
Учні читали вірші, дивились цікаві презентації та роздумовували над цитатами відомих літературних діячів.
Зустрілись з учнями і закарпатські письменники - Василь Густі та Василь Матола, які поділились своїми думками про життя та літературу рідного краю.


Школярі залишились приємно вражені від почутого, а також почерпали багато корисного з розповідей один одного і поважних гостей.
Відгук учнів про захід
Нам дуже сподобалась зустріч  зі знаними закарпатськими письменниками -  Василем Густієм та Василем Матолою. Вони подарували нашій школі книги, розповідали вірші.
Письменники – це ті люди,які найрідше бувають відвертими на людях. Тобто, читати свої вірші – це одне, а відкривати душу, ділитись спогадами – зовсім інше. Дуже приємно, коли ти стаєш випадковим спостерігачем таких моментів.

Нас, безумовно, сильно вразило те, що так близько поряд з нами живу настільки талановиті люди,книгами, яких можна зачитатись, а віршами захоплюватись. Кожному було потішно отримати від автора книгу. Навіть якщо хтось і не любить читати., але ці книги – особливий подарунок на згадку.
Під час письменницьких промов, за словами кожного з нас, ми відчували, ніби автор говорить конкретно нам.  Такі по-особливому близькі теми, які торкнули струни душі всіх присутніх на заході, напевно.


Єдине, що сумно – такі дійства не можна влаштовувати щодня. Ми, справді, отримали море цікавої інформації, яка сприяла нашому всесторонньому розвитку, а особливо, в напрямку мистецької діяльності, цілу купу життєвих порад як від письменників, так і від вчителів. Трохи незвично бачити вчителів такими не форматними для звичайних шкільних днів, адже це був позакласний захід. Нам дуже сподобалось. В кожного з нас були певні слова, а крім них, багато з нас вивчили напам’ять вірші наших поетів. Це чудово, адже тепер вони назавжди залишаться в нашій пам’яті як ы письменники та й проведений захід.

 


Категорія: Події | Переглядів: 437 | Додав: Адмін | Теги: Василь Густі, зош 20, Мукачево, закарпаття, Василь Матола, письменники | Рейтинг: 5.0/1
Схожі матеріали
Всього коментарів: 0
avatar