Про нас » Новини » Події » 2017 » Февраль » 22 »Категорії
Події [115]Перший клас [50]
Випускникам [21]Заходи, конкурси [179]

20:20
Профорієнтаційна робота з учнями 10 класу

22 лютого 2017 року представниками Харківського фармацевтичного університету проведено профорієнтаційну роботу з учнями 10 класу. 
 
 

Національний фармацевтичний університет – вітчизняний центр розвитку фармацевтичної освіти та науки, який посідає провідне місце у реалізації державної політики з підготовки нового покоління висококваліфікованих фахівців та виконання конкурентноспроможних наукових розробок для наукоємної фармацевтичної галузі. Університет створює умови для поглибленої наукової підготовки фахівців вищої кваліфікації на засадах взаємодії освіти та науки.

 

Професійна орієнтація  — заходи, спрямовані на ознайомлення людини з її здібностями й можливостями для того, щоб запропонувати їй вибрати одну з найбільш підходящих для неї професій з врахуванням потреб виробництва. Професійна орієнтація — це наукова дисципліна, яка допомагає людині обрати свою майбутню професію з урахуванням всіх її здібностей, потреб і бажань. Також професійна орієнтація містить технологію розвитку у людини позитивного ставлення до праці.
  


Категорія: Події | Переглядів: 356 | Додав: Адмін | Теги: події, випускникам, новини, зустріч, Профорієнтація, Харківський фармацевтичний універси | Рейтинг: 5.0/1
Схожі матеріали
Всього коментарів: 0
avatar