Про нас » Новини » Події » 2012 » Декабрь » 2 »Категорії
Події [115]Перший клас [50]
Випускникам [21]Заходи, конкурси [179]

15:33
Правда про СНІД

28 листопада 2012 року на базі нашої школи відбулася зустріч з учасниками молодіжного християнського клубу «Новий крок», ця зустріч мала на меті формувати в учнівської молоді мотивацію до здорового способу життя, безпечної поведінки та власної відповідальності.

     Членами клубу було проведено лекцію на тему «Правда про СНІД». Учні мали можливість поспілкуватися з відомим українським співаком Славком. У кінці зустрічі  усі разом  виконали його авторську пісню. Всі отримали задоволення від спілкування та нових знайомств.


   


  Окрім цього, учні 10-го класу відвідали кабінет «Довіра» при Мукачівській центральній районній лікарні. Завідувач кабінетом  Садварій Олеся Іванівна та психолог Колядко Людмила Анатоліївна провели «круглий стіл» для учнів школи.

Спілкування між лікарями та учнями було невимушене, довірливе. До відома учнів було доведено сумну статистику щодо поширення ВІЛ / СНІДу  в Україні. Із спілкування діти зрозуміли, що один необачний  крок може зруйнувати мрії на майбутнє.
Після закінчення «круглого столу» десятикласники Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ст..№ 20 подарували кабінету «Довіра» стіннівки, зроблені учнями школиКатегорія: Події | Переглядів: 410 | Додав: Адмін | Теги: Заходи, зош 20, СНІД | Рейтинг: 5.0/1
Схожі матеріали
Всього коментарів: 0
avatar