Про нас » Новини » Події » 2017 » Март » 3 »Категорії
Події [107]Перший клас [47]
Випускникам [21]Заходи, конкурси [177]

16:44
Патріотичне виховання молоді

28 лютого  2017 р. у 9-Б класі  (кл. керівник Бабич Л.А.) був  проведений  виховний  захід  на  тему «Ми - нація єдина, ми –діти твої, Україно!»  
 

Методична розробка містить інформаційний матеріал про історію, географічне положення, природно-ресурсний потенціал, мову, культуру та визначних постатей України; три відеоролики, вікторину, номери художньої самодіяльності.

 

Виховна година сформована таким чином, що формує пізнавальний інтерес до історії нашої держави, її традицій, національної символіки, визначних постатей, а також до актуальних подій сьогодення.
 


Захід спрямований на виховання патріотизму, любові до своєї батьківщини, її мови та культури, усвідомлення власної значущості в ході історії держави.
 


Відповідна організаційна форма сприяла формуванню пізнавального інтересу, розширенню кругозору учнів, вміння самостійно знаходити інформацію, працювати в команді, творчо підходити до досягнення поставленої мети.
Підсумком заходу є виховання любові до своєї Батьківщини, піднесення патріотичного духу серед підлітків, бажання кожного учня до нових звершень, самоствердження, самореалізації, вміння приходити на допомогу товаришам у потрібний момент. Розвиваючи власні здібності учні краще і швидше адаптуються до сучасності у всіх її проявах.

 


 
 


Категорія: Події | Переглядів: 475 | Додав: Адмін | Теги: Заходи, виховна година, зош 20, Учням, класні керівники, новини, патріотичне виховання, події | Рейтинг: 5.0/1
Схожі матеріали
Всього коментарів: 0
avatar