Про нас » Новини » Заходи, конкурси » 2017 » Сентябрь » 25 »Категорії
Події [107]Перший клас [47]
Випускникам [21]Заходи, конкурси [177]

17:46
Олімпійський тиждень та Олімпійський урок

З метою розвитку олімпійського руху, популяризації здорового життя, залучення учнівської молоді до занять фізичною культурою і спортом, виховання почуття патріотизму з 11 по 23 вересня 2017 року в нашій школі були організовані фізкультурно-оздоровчі та спортивно-масові заходи в рамках Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня та до Дня фізичної культури і спорту в Україні, який відзначається в нашій країні щорічно в другу суботу вересня.  Це свято всіх, хто любить спорт - незалежно від фаху та віку.
В навчальному закладі пройшли спортивні естафети, змагання з різних видів спорту, конкурси,  велозаїзди, показові заняття з ранкової гімнастики, вікторини та виховні години. 


Підводячи підсумки, можна сказати, що тиждень фізичної культури та спорту вдався на славу, адже пройшов цікаво, ефективно, корисно та залишив приємні враження; а комусь, можливо, показав дорогу до професійного заняття спортом.    


Категорія: Заходи, конкурси | Переглядів: 456 | Додав: Адмін | Теги: Заходи, вчителям, батькам, Учням, олімпійський тиждень | Рейтинг: 5.0/1
Схожі матеріали
Всього коментарів: 0
avatar