Про нас » Новини » Події » 2017 » Март » 1 »Категорії
Події [115]Перший клас [50]
Випускникам [21]Заходи, конкурси [179]

22:33
Про програму TEA

1 березня 2017 р. відбулася нарада для вчителів англійської мови загальноосвітніх шкіл м. Мукачева.
Методист методичного кабінету Яров Т.К. проінформувала присутніх про програму TEA, розповіла про умови цього міжнародного конкурсу для вчителів англійської мови, рекомендаційні форми і терміни подання пакету документів.
 

Програма педагогічної майстерності вчителів (ТEA ) є програмою Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США і адмініструється Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), вона є неприбутковою організацією з центральним офісом у Вашингтоні.
 

Програма TEA надає унікальну можливість вчителям загальноосвітніх шкіл Євразії, Південної Азії, Африки та Латинської Америки поглибити компетентність у предметах, які вони викладають, покращити навички викладання, дізнатись більше про США.  Учасники програми відвідають Сполучені Штати Америки, щоб взяти участь у 6-тижневій програмі підвищення кваліфікації в одному з американських університетів.
 

Програма підвищення кваліфікації включатиме академічне навчання та інтенсивний тренінг з методів викладання, написання навчального плану, стратегій викладання в умовах рідних країн учасників, лідерства в освіті, а також навчання роботі в мережі Інтернет і електронній обробці текстів для їх використання у процесі викладання. Шеститижнева програма також включатиме 2-3-тижневе стажування у середній школі з метою активної співпраці учасників з американськими колегами та учнями.

Програма запропонує учасникам культурну програму та академічну підтримку.

 


Категорія: Події | Переглядів: 406 | Додав: Адмін | Теги: події, наради, Tea, англійська мова, новини, зош 20 | Рейтинг: 5.0/1
Схожі матеріали
Всього коментарів: 0
avatar