Про нас » Новини » Події » 2016 » Декабрь » 18 »Категорії
Події [107]Перший клас [47]
Випускникам [21]Заходи, конкурси [177]

13:20
На cайті МОН у вільному доступі виставлена Хрестоматія сучасної дитячої літератури у двох томах (для 1-2 класів та 3-4 класів)

На сайті МОН можна переглянути електронну версію Хрестоматії сучасної дитячої літератури у двох томах (для 1-2 класів та 3-4 класів).  Вперше за історію Незалежності, книга серії “Шкільна бібліотека” друкується за бюджетні кошти для початкової школи  і вперше вона виставлена у вільний доступ в електронному вигляді ще до того, як буде доставлена до всіх шкільних бібліотек.
До  Хрестоматії увійшли твори авторів, доданих до програми Літературного читання в рамках оновлення  навчальних програм для 1-4 класів. Насамперед, це твори письменників, яких немає в чинних підручниках: Сашка Дерманського, Івана Андрусяка, Галини Малик, Лесі Вороніної, Катерини Бабкіної, Галини Ткачук, Григорія Фальковича, Оксани Лущевської, Василя Голобородько, Тетяни Стус, Тараса та Мар’яни Прохаськів, та інших – всього близько 40 імен.
В роботі над Хрестоматією велика увага була приділена дотриманню авторських прав: всі автори  та видавництва передали свої майнові права Видавництву Старого Лева на друк. Не менш важливо, що в Хрестоматії також розміщені авторські ілюстрації українських художників: завдяки цьому книга вийшла красива і мальовнича.

Хрестоматія сучасної української дитячої літератури для читання  в 1,2 класах (ПЕРЕГЛЯНУТИ)

Хрестоматія сучасної української дитячої літератури для читання  в 3,4 класах (ПЕРЕГЛЯНУТИ)Категорія: Події | Переглядів: 477 | Додав: Адмін | Теги: зош 20, дитяча література, події, початкова школа, бібліотека, Хрестоматія | Рейтинг: 5.0/1
Схожі матеріали
Всього коментарів: 0
avatar