Про нас » Новини » Заходи, конкурси » 2017 » Март » 30 »Категорії
Події [107]Перший клас [47]
Випускникам [21]Заходи, конкурси [177]

15:21
Переможці конкурсу "Молоді педагогічні таланти" - вчителі ЗОШ І-ІІІ ст. № 20

30 березня 2017 року відбулося підведення підсумків міського конкурсу "Шукаємо молоді педагогічні таланти".
Конкурс проводиться з метою виявлення і підтримки талановитих творчих спеціалістів та сформування громадського уявлення про сучасного молодого педагога. Цьогоріч у конкурсі прийняло участь 23 педагогічних працівників, з яких: 6 – вихователі дошкільних навчальних закладів, 16 – представники загальноосвітніх навчальних закладів та 1 – позашкільного навчального закладу.
 

Конкурс "Шукаємо молоді педагогічні таланти" передбачав проведення випробовувань, які складалися з тестування з фахової майстерності, проведення конкурсних уроків та їх самоаналіз. Журі також оцінювало конкурсні матеріали - власні творчі розробки (конспекти уроків, занять, сценаріїв та ін.).
Окрім номінації «Талант-2017», можна було поборотись і в таких номінаціях: «Творчість», «Майстерність» та «Оригінальність».


Ми пишаємось досягненнями наших молодих та перспективних педагогів, які вибороли дві перемоги, зокрема Маркулин Олександра Сергіївна – вчитель англійської мови, перемогла в номінації «Майстерність», а переможницею у номінації “Талант – 2017” стала Хома Жанна Василівна – вчитель української мови та літератури.
 


Весь педагогічний колектив та адміністрація школи бажає нашим переможцям  подальших успіхів на професійній ниві, благополуччя, міцного здоров`я, миру та злагоди!  Так тримати!
 Категорія: Заходи, конкурси | Переглядів: 418 | Додав: Адмін | Теги: Переможці, педагоги, Заходи, конкурс, педагогічні таланти, вчителі, зош 20, новини | Рейтинг: 5.0/1
Схожі матеріали
Всього коментарів: 0
avatar