Про нас » Новини » Події » 2017 » Март » 6 »Категорії
Події [115]Перший клас [50]
Випускникам [21]Заходи, конкурси [179]

18:38
Молодь - майбутнє України

6 березня 2017 року класний керівник 11 класу - Пуга Христина Ярославівна провела виховну годину "Україна має надію".
 

Тема виховної години була близька старшокласникам, адже вони стоять на порозі дорослого життя, на них покладають надії батьки та вчителі. Тільки виплекана молодь може зберегти Україну і примножити її інтелектуальний і моральний потенціал, а головне, зберегти духовність народу.

Вдало підібраний матеріал, цікаві дискусії дали можливість реалізувати мету заходу: поглибити знання учнів історичних фактів про героїчну минувшину нашої країни, формувати уявлення про значення незалежності і волі держави для народу України, сприяти збереженню та примноженню духовного багатства нашого народу, виховувати почуття громадянської гідності, національної свідомості та гордості за свій народ та державу.
 


Підводячи підсумки, Христина Ярославівна відмітила, що Україна – це дуже гарна країна, і вона може і має бути високорозвиненою; вона заслуговує на достойне майбутнє, тому треба зробити все, щоб ми, наші діти і онуки відчували гордість за країну, в якій живуть. Враховуючи всі негаразди та проблеми, які існують на сьогодні в Україні, потрібно вірити, що ми їх подолаємо та досягнемо розквіту України. Досить буде розпочати із самого себе. Зробіть щось на користь свого міста, країни. Кожен день питайте себе, що ви зробили для України, а не Україна зробила для вас. Тому що молодь це майбутнє України!

 
 

 


Категорія: Події | Переглядів: 440 | Додав: Адмін | Теги: надія україни, виховна година, Молодь, зош 20, новини, патріотичне виховання, події | Рейтинг: 5.0/1
Схожі матеріали
Всього коментарів: 0
avatar