Про нас » Новини » Заходи, конкурси » 2019 » Январь » 25 »Категорії
Події [115]Перший клас [50]
Випускникам [21]Заходи, конкурси [179]

21:16
Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

Щороку 27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. 
Голокост – це переслідування і масове знищення євреїв на українських територіях, окупованих нацистами, в 1941-1944 роках. 

У нашій школі були проведені інформаційні хвилинки для учнів школи через радіорубку, випуск стінгазет, перегляд документального фільму «Пережити Голокост» (на засіданні шкільного парламенту). Це все дало змогу покращити та збагатити знання учнів, розкрити для них як чорні, так і білі сторінки нашої історії.
Метою цих заходів було розкриття особливостей трагедії Голокосту, його причини; ознайомлення учнів з трагічним минулим українського народу, навчити їх бережливому ставленню до історичних подій своєї країни.
«Як пояснити, що всього лише одне покоління назад люди вбивалися іншими людьми? Як говорити про такі неймовірні злочини? Проте, ми мусимо це робити, бо наступні покоління повинні знати про минуле, щоб вберегти себе від подібної долі у майбутньому».Категорія: Заходи, конкурси | Переглядів: 251 | Додав: Адмін | Теги: Заходи, батькам, Міжнародний день пам’яті жертв Голо, вчителям | Рейтинг: 5.0/1
Схожі матеріали
Всього коментарів: 0
avatar