Про нас » Новини » Події » 2019 » Октябрь » 23 »Категорії
Події [107]Перший клас [47]
Випускникам [21]Заходи, конкурси [177]

20:59
Міський навчально-методичний семінар вчителів математики

23 жовтня у нас було проведено міський навчально-методичний семінар вчителів математики на тему: "Розв'язування прикладних задач як засіб формування ключових компетентностей здобувачів освіти".

У наш час в освіті відбувається становлення нової системи навчання. До цього часу завданням педагога було навчити, дати знання,тобто вкласти в голову учня ті знання. Учень у такому разі накопичує їх, а коли виходить за межі школи виявляється, що те, чого його навчили, вже не потрібно, бо є багато прогресивних знань або виявляють невміння застосувати набуті знання на практиці.

По-перше, розв'язуючи задачі учні вчаться застосовувати набуті знання для практичних потреб.

По-друге, розв'язування математичних задач дає учням багато для розвитку їх мислення i просторової уяви. Адже при цьому доводиться аналізувати, зіставляти, будувати i т. ін.

По-третє, розв'язування задач, якщо його добре організувати, сприяє вихованню учнів, особливо виховання волі, наполегливості та інших корисних якостей.

Саме тому вчителі-математики нашої школи підібрали актуальну тему семінару та поділилися своїм досвідом роботи.Категорія: Події | Переглядів: 87 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0
Схожі матеріали
Всього коментарів: 0