Про нас » Новини » Перший клас » 2020 » Октябрь » 9 »Категорії
Події [136]Перший клас [90]
Випускникам [21]Заходи, конкурси [201]

09:34
Математика навколо нас

Математика навколо нас. Саме про це розповіла учням вчителька 2-А класу Гарагонич Є.Я. Вивчаючи тему «Величини. Одиниці вимірювання величин», учні повинні були зрозуміти мету вивчення цієї теми. Вчителька доступно пояснила, де в житті використовують різні одиниці вимірювання величин. Учні виконували різні дослідження в групах: зважували предмети, порівнювали їх масу ( порівняння іменованих чисел), уявляли себе покупцями на ринку, де теж бачили схожі ваги. На перерві школярі розглядали різні геометричні фігури. Пограли в гру «Вкажи потрібну фігуру за описом і назви її». Учні цього класу люблять проводити перерви, граючи спільні ігри.
Вивчаючи тему «Метр. Його співвідношення з дециметровому та сантиметром», учні вимірювали дерев’яним метром довжину парти для одного учня ( вона менша за 1 метр); довжину парти для двох учнів (вона виявилася трохи більша за 1 метр) і зробили висновок: потрібні менші міри довжини, щоб виміри були точнішими. Самі порівняли 1 м і 1 дм; 1 дм і 1 см. З захопленням вимірювали довжину стрічки, працюючи в групах. Учні зауважили, що таким гнучким полотняним метром користуються швеї . Гра «Магазин» сприяла практичному закріпленню знань.


Категорія: Перший клас | Переглядів: 38 | Додав: Адмін | Теги: НУШ, гра, дослідження, математика, зош 20, вимірювання | Рейтинг: 5.0/1
Схожі матеріали
Всього коментарів: 0