Про нас » Новини » Заходи, конкурси » 2015 » Ноябрь » 17 »Категорії
Події [107]Перший клас [47]
Випускникам [21]Заходи, конкурси [177]

18:03
Ярмарка "Осінній феєрверк"

Осінь - це чудова пора року, яка надихає кожного. Щороку в навчальних закладах проводяться певні заходи, присвячені саме цьому. Наша школа не є виключенням. Ми вже звикли до простої виставки під назвою "Дари осені".
Цього року захотілось чогось нового - проста виставка змінилась ярмаркою "Осінній феєрверк", яка ще більше заохотила дітей долучитись до дійства. 

Цей захід гарно розвиває творчу уяву учнів, допомагає об’єднати інтереси всієї родини для виконання цікавої справи. Він зарядив своїм позитивом усіх відвідувачів, подарував естетичну насолоду.

Різноманіття квітів, овочів, фруктів втілилися в чудові та цікаві композиції учнів школи. Ніхто не залишився осторонь, всі учні мали змогу продемонструвати фантазію та уміння створювати чарівні композиції. Чого там тільки не було! І незвичайних форм гарбузи, і виноград, і яблука, які переливалися відтінками зеленого, червоного, жовтого .
Кожного разу дивуюсь, звідки у всіх стільки креативу. Цьогорічною темою була національна символіка. Роботи були виконані на дуже високому рівні. Навіть важко виділити когось одного.Категорія: Заходи, конкурси | Переглядів: 349 | Додав: Адмін | Теги: осінь, дари осені, виставка, зош 20, ярмарок | Рейтинг: 5.0/1
Схожі матеріали
Всього коментарів: 0
avatar