Про нас » Новини » Заходи, конкурси » 2017 » Сентябрь » 25 »Категорії
Події [107]Перший клас [47]
Випускникам [21]Заходи, конкурси [177]

18:51
"Голуб миру"

Хай літають завжди журавлі,
Колоски видзвонюють налиті,
Ми за те, щоб мир був на землі
Для усіх дітей на цілім світі.


З миру у серці кожного починається мир у родині, країні, на Землі. Зважаючи на трагічні події, що відбуваються у нашій країні, побажання миру стало чи не найвагомішим і найціннішим.

Сьогодні, 21 вересня людство відзначає Міжнародний день миру, який започаткований Генеральною Асамблеєю ООН. У 1982 році у своїй резолюції Генеральна Асамблея ООН проголосила Міжнародний день миру (International Day of Peace) як день глобального припинення вогню і відмови від насильства. З тих пір кожного року у всіх куточках Землі 21 вересня відзначають Міжнародний день миру.

А проголосив цей день Папа римський Павло VI у 1968 році. Саме тому, що свято було започатковано священиком, основною думкою цього дня є теза: «Пробач і ти отримаєш мир».

В Україні День миру визначено Указом Президента від 05 лютого 2002 року і щороку відзначається 21 вересня в Міжнародний день миру. Таким чином наша країна схвалює рішення Генасамблеї ООН і підтверджує відданість України ідеалам миру.

В якості емблеми Міжнародного дня миру, використовують зображення білого голуба з оливковою гілкою. Її творцем є Пабло Пікассо. Вперше цей символ був представлений на Всесвітньому конгресі прихильників миру, що проходив у Парижі в 1949 році. Зображення виконано за мотивами біблійної легенди про те, що Господь в знак примирення після Великого Потопу надіслав в Ноїв ковчег голубку з гілочкою оливи.

Міжнародний день миру надихає багатьох людей не тільки замислитися над тим, якою мірою їхня доля залежить від миру, а й зробити щось заради нього.
 

Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше.

До відзначення цього свята щороку долучається і наша школа.  

Серед учнів молодших класів пройшов конкурс малюнків до Всесвітнього дня миру. 
 

 

Школярі 5-9 класів оформили стінгазети
 


Учні 11-ого класу та всі бажаючі приєдналися до Всесвітньої акції «Голуб миру» під гаслом «Хай буде мир на всій Землі» і таким чином висловили своє бачення мирного сьогодення.
 

 Категорія: Заходи, конкурси | Переглядів: 514 | Додав: Адмін | Теги: Заходи, вчителям, голуб миру, Учням | Рейтинг: 5.0/1
Схожі матеріали
Всього коментарів: 0
avatar