Про нас » Новини » Заходи, конкурси » 2019 » Ноябрь » 23 »Категорії
Події [115]Перший клас [50]
Випускникам [21]Заходи, конкурси [179]

13:59
Голодомор 1932-1933 р.р.

З метою ознайомлення учнів із страшними сторінками історії України, причинами і результатами Голодомору 30-х років ХХ ст. класним керівником 8-Б класу Врублевською В.М. було проведено годину пам`яті «Голодомо - 1932-1933р - біль серця всієї України». Вона ознайомила учнів з трагічним минулим нашого народу. Учні підготували інсценування зустрічі минулого і сьогодення, де основною метою є навчити цінувати Хліб!

Немає на Україні села, де б голод не залишив своїх слідів. Здавна Україна була багата на родючу землю і на хліб. І хіба можна було уявити, що колись народ-хлібороб помре на чорноземах від голоду? Не було ж ні війни, ні потопу. Як же це сталося, що вмирали селяни – хлібороби і їх діти. Збираючи врожай, селянин радів, що може прогодувати свою сім’ю, а на наступний день все було інакше:

Чи бачив ти в селі пусту комору,
З якої зерно вимели до тла?
Як навіть вариво виймали з печі,
І забирали прямо із горшків,
Окрайці виривали з рук малечі
І з торбинок нужденних стариків?

Нині доля України у руках Ваших батьків, а завтра - у Ваших. Аби трагедія народу ніколи не повторилася необхідно, щоб Ваші руки були міцними, надійними, голови - світлими, а серця - благородними.Категорія: Заходи, конкурси | Переглядів: 78 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0
Схожі матеріали
Всього коментарів: 0