Про нас » Новини » Заходи, конкурси » 2018 » Март » 30 »Категорії
Події [107]Перший клас [45]
Випускникам [21]Заходи, конкурси [177]

18:17
Духовні цінності в житті людини

Духовно багатою людиною вважають таку, котра багато знає і ще більше розуміє, а у своїй діяльності спирається на поняття істини, добра і краси, на почуття любові та милосердя, вміє мріяти, удосконалювати себе і світ.  Саме тому, що духовність відрізняє життя від існування. Збагатитися духовно людина може вивчаючи твори класиків та сучасних письменників, відвідуючи музеї, виставки, картинні галереї, храми.

29 березня у шкільній бібліотеці Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ст.№20 ім.О.Духновича в рамках Всеукраїнського тиждня дитячого читання та з метою виховання поваги до людей, доброзичливого ставлення до оточуючих, співпереживання; бажаючи закріпити уявлення учнів про моральні цінності людини, розвивати вміння мислити, вирізняти істинні та хибні цілі в житті, адаптовувати учнів до умов сучасного суспільства Н.Ердевдій проведено позакласний виховний захід «Духовні цінності в житті людини». Учні 5-8 класів ділились своїми враженнями від прочитаних творів Оскара Уальда «Зоряний хлопчик» та Рональда Дала «Матильда», цитували вірш Ліни костенко «Життя іде і все без коректур…».

Використовуючи приклади з сучасного життя та 10 Божих заповідей, о.Еміліян розкрив учням життєві пріоритети, яких, ми сподіваємось, наші учні будуть дотримуватись у житті. Категорія: Заходи, конкурси | Переглядів: 395 | Додав: Адмін | Теги: духовні цінності, Заходи, батькам, Учням, вчителям | Рейтинг: 5.0/1
Схожі матеріали
Всього коментарів: 0
avatar