Про нас » Новини » Події » 2016 » Март » 10 »Категорії
Події [115]Перший клас [50]
Випускникам [21]Заходи, конкурси [179]

19:28
Духовна спадщина Закарпаття

10 березня 2016 року у рамках дотримання краєзнавчого принципу у навчанні і вихованні учнівської молоді та з метою підвищення національної свідомості учнів, вихованні в дусі патріотизму, усвідомленні етнічної приналежності і самобутності класним керівником 6-А класу Галамба Галиною Федорівною було організовано тематичну екскурсію «Духовна спадщина Закарпаття» у музей прикладного мистецтва Закарпаття.Учні ознайомилися із зразками матеріальної культури етнографічних груп Закарпаття (бойків, лемків, гуцулів, русинів). Було презентовано унікальні витвори різних видів народного мистецтва, а саме: народні костюми, вишивку, кераміку, різьбу по дереву. Не залишилися поза увагою учнів стародавні знаряддя праці – прялки, ткацький верстат та інші, а також предмети побуту – вироби з дерева, лозоплетіння, гончарства та ткацтва. Кожна річ експозиції є унікальною: орнаменти, техніка виконання та вишиті мотиви не повторюються.


Ця атмосфера надихнула дітей на творчість і вони залюбки поділилися з присутніми своїми знаннями закарпатського фольклору, висловилися, що тільки за шанобливого ставлення до рідної культури, народних майстрів, надбань, наш рідний край, наша країна будуть процвітати.
 


Категорія: Події | Переглядів: 415 | Додав: Адмін | Теги: екскурсія, зош 20, закарпаття, музей прикладного мистецтва Закарпа | Рейтинг: 5.0/1
Схожі матеріали
Всього коментарів: 0
avatar