Про нас » Новини » Заходи, конкурси » 2017 » Май » 4 »Категорії
Події [115]Перший клас [50]
Випускникам [21]Заходи, конкурси [179]

16:05
До Дня Чорнобильської трагедії

Понад тридцять років минуло від того дня, коли Україну спіткала страшна трагедія - техногенна катастрофа, спричинена вибухом на Чорнобильській АЕС. Джерело атомної енергії, що вважалося цілком безпечним, заподіяло шкоду, реальний обсяг якої і досі не визначений.


Протягом свого історичного розвитку людство зазнало багато горя, змушене було боротися за існування на Землі, його спіткали пошесті, стихійні лиха, війни... Однак усі ці події рано чи пізно відходили в минуле, пережиті й подолані, залишаючи по собі лише спогади, тимчасом як Чорнобильська катастрофа фактично нездоланна, оскільки головним її наслідком є радіація, незрима й невідчутна, здатна діяти протягом тисяч років і на величезних територіях. 

Саме тому тема Чорнобильської трагедії близька не лише українцям, а й людям усього світу. 

26 квітня 1986 року - день, коли світ розділився на «до» і «після». День вибуху на 4-му блоці Чорнобильської атомної електростанції. З моменту катастрофи минуло вже 30 років, але біль залишився... Молоде покоління пам'ятає, вшановує, і з острахом вдивляється у ті страшні події.


До річниці Чорнобильської трагедії лідери учнівського самоврядування школи випустили стінівку, а в шкільній бібліотеці  організована виставка " Чорнобиль...Біль і пам`ять вічні". 

Категорія: Заходи, конкурси | Переглядів: 466 | Додав: Адмін | Теги: Заходи, Чорнобильська катастрофа, вчителям, батькам, Учням | Рейтинг: 5.0/1
Схожі матеріали
Всього коментарів: 0
avatar