Про нас » Новини » Події » 2020 » Февраль » 25 »Категорії
Події [107]Перший клас [47]
Випускникам [21]Заходи, конкурси [177]

09:23
Діяльнісний підхід в організації освітнього процесу в початковій школі

Сьогодні, 25 лютого, на базі Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ст. 20 ім. О. Духновича відбувся навчально- методичний семінар вчителів 4- их класів на тему: "Діяльнісний підхід в організації освітнього процесу в початковій школі".  
Розпочав роботу семінару директор школи М. Данашевський. Заступник директора школи з навчально- виховної роботи М. Яров ознайомила присутніх з роботою початкової школи над даним питанням під час проведення декад початкових класів та груп продовженого дня, підготовки та проведення конкурсів, виховних заходів.  Це питання розглянуто і на засіданні педагогічної ради. Виникла ідея поділитися досвідом з колегами міста та ОТГ.
Змістовний виступ з практичними завданнями підготувала вчитель початкових класів Д. Шіц . У 5 групах працювали 28 учасників семінару. Із задоволенням використали вправу КРОССЕНС та презентували свій варіант перед аудиторією. Прийом ФІШБОУН спонукав усіх до міркувань та власних висновків у команді.
Учителька початкових класів В. Гонак запропонувала присутнім ДІЛОВУ ГРУ "Туристичне агентство". Учасники семінару попрацювали з круговими, стовпчастими, лінійними діаграмами та Кругами Ейлера.
Цікавим було завдання від учителя початкових класів Н. Юхти, яка підготувала надзвичайно цікаву та повчальну інформацію про лаванду, м'яту, цитрусові, чай каркаде та каву. Кожен учасник виготовив собі САШЕ на згадку. І, щоб краще запам'ятати про згадані рослини, між командами "Лаванди" і "М'яти" проведено БАТЛ, команда "Цитрусових" провела РАНКОВЕ КОЛО у вигляді запитань та відповідей, команда "Каркаде" зробила рекламу чаю усно і створила презентацію; команда "Кавові зерна" підготувала інтерв'ю на тему: "Якби кава була політиком".
Учасники семінару досягли очікуваних результатів, отримали задоволення від спільної роботи та спілкування. Щира подяка всім за плідну співпрацю!


Категорія: Події | Переглядів: 92 | Додав: Адмін | Рейтинг: 5.0/1
Схожі матеріали
Всього коментарів: 0