Про нас » Новини » Заходи, конкурси » 2018 » Апрель » 22 »Категорії
Події [115]Перший клас [50]
Випускникам [21]Заходи, конкурси [179]

07:26
День здоров'я

В народі кажуть «За гроші здоров’я не купиш». Про здоров’я треба дбати змалечку, але дитина про це не знає, тому вся відповідальність покладається на дорослих – батьків та навчальний заклад.  

 20 квітня  2018 р. у парку "Перемога" учні 3-9 класів разом з  батьками стали учасниками веселого та спортивного Дня здоров'я.

Девіз заходу: «Здорова дитина – здорова родина, здорова родина – щаслива країна!»,
Мета: формувати у дітей шкільного віку уявлення про здоровий спосіб життя; викликати емоційно-позитивне відношення до гри, спортивних вправ, змагань, до занять зі спорту; залучити батьків до занять спортом та бережного ставлення до власного здоров’я, власним прикладом продемонструвати молоді проведення активного і здорового відпочинку.

Учасники змагань цей день запам’ятають надовго, адже усі отримали безліч емоцій, позитивних вражень. А рухливі ігри та естафети разом з батьками на свіжому повітрі додали ще й здоров’я.

З гарним настроєм та великим задоволенням закінчився цей святковий день. 
 

https://drive.google.com/file/d/1BGEOosFb2PhWkqXcjpqyaLwHvLS8P4cq/view?usp=sharingКатегорія: Заходи, конкурси | Переглядів: 343 | Додав: Адмін | Теги: батькам, Учням, вчителям, Заходи, День здоров'я | Рейтинг: 5.0/1
Схожі матеріали
Всього коментарів: 0
avatar