Про нас » Новини » Заходи, конкурси » 2012 » Ноябрь » 15 »Категорії
Події [107]Перший клас [47]
Випускникам [21]Заходи, конкурси [177]

21:58
День української писемності та мови

День української писемності та мови встановлено Указом Президента України від 1997 року і відзначається щороку на честь вшанування пам'яті Преподобного Нестора-літописця, монаха Києво-Печерського монастиря (бл. 1114 р.), давньоруського письменника і літописця, одного з авторів "Повісті временних літ".  З цієї нагоди в нашій школі організовано низку тематичних та інформаційно-просвітницьких заходів.  З учнями десятого та одинадцятого класів була проведена лінгвістична вікторина  «Як ми говоримо», метою якої було поповнити словниковий запас учнів, формувати креативні компетентності. 
 
 


Крім того, з учнями шостих класів був проведений мовознавчий турнір «Соняшник». В роботі з відзначення знаменної дати було залучено й учнівське самоврядування «Нове покоління»,  яке провело експрес-опитування учнів 5-11 класів про знання з українського правопису.

Інформаційну полицю "Десять мовних заповідей справжнього громадянина" було оформлено в шкільній бібліотеці.
 


Такі заходи є важливими для становлення свідомості учнівської молоді  – адже на їхні плечі ляже відповідальність за майбутнє нашої Батьківщини.


Категорія: Заходи, конкурси | Переглядів: 378 | Додав: Адмін | Теги: писемність, нестор, зош 20, Рідна мова | Рейтинг: 5.0/1
Схожі матеріали
Всього коментарів: 0
avatar