Про нас » Новини » Заходи, конкурси » 2018 » Сентябрь » 12 »Категорії
Події [107]Перший клас [47]
Випускникам [21]Заходи, конкурси [177]

08:19
День пам’яті жертв фашизму

У другу неділю вересня Україна традиційно вшанувує пам’ять жертв фашизму. Відзначення Міжнародного дня пам'яті жертв фашизму започатковано у 1962 році саме у вересні (друга неділя), тому що на цей місяць припадають дві пов’язані з Другою світовою війною дати - день її початку і її повного завершення. 

День пам’яті жертв фашизму - це День пам’яті десятків мільйонів людей, які загинули в Другій світовій війні: мільйонів солдатів, яких фашистські лідери зіштовхнули один з одним, але ще більше - мирних жителів, які гинули під бомбами, від хвороб та від голоду.

У нашій школі також було заплановано та проведено низку заходів щодо цієї дати. 10 вересня на засідання старостату 5-11 класів учні отримали історичну довідку з даного питання та висловили свої думки під час експрес-інтерв’ю. Задля утвердження у суспільній свідомості ідеалів миру через засоби масової інформації у 11 вересня для учнів 9-11 класів було організовано перегляд документальних відеороликів.

Для учнів 10-11 педагогом-організатором проведено історичний вісник «Жертви фашизму у людській пам’яті» та круглий стіл «Загроза фашизму: уроки минулого», у рамках яких слухачам було донесено положення Президента України та матеріалів щодо Міжнародного дня пам’яті жертв фашизму.

Підсумки проведення тижня буде підведено на засіданні Шкільного парламенту.


Прикріплення: Картинка 1

Категорія: Заходи, конкурси | Переглядів: 367 | Додав: Адмін | Теги: батькам, Учням, день памяті жертв фашизму, Заходи | Рейтинг: 5.0/1
Схожі матеріали
Всього коментарів: 0
avatar