Про нас » Новини » Події » 2015 » Май » 19 »Категорії
Події [107]Перший клас [45]
Випускникам [21]Заходи, конкурси [177]

23:49
День Матері

19 травня 2015р. колектив громадського об’єднання «Союз українок» разом з хоровим колективом «Відгомін» провели урочисте засідання, присвячене Дню Матері в 5-А класі Мукачівської ЗОШ № 20 ім. О.Духновича.

До проведення цього заходу готувалися всі: учні разом з класним керівником Галамба Галиною Федорівною підготували приміщення, одягнули вишиванки, вивчили вірші про три найдорожчі образи – Матері Божої, матері України і рідної неньки (Оленушинець Андрій та Ірина), а хористи під керівництвом Н.Добри – викладача гуманітарно-педагогічного коледжу, підібрали репертуар  пісень, у яких оспівується любов до Матері Божої, матері України  та рідної мами. Зокрема, майстерно прозвучали такі твори : «Мамина молитва», «Вирости ти, сину», «Гей, ви, стрільці січові», «За Україну», «Гей, соколи» та «Де згода в сімействі».

З хвилюванням слухали учні  виступи союзянок - вчителів Лаутнер О.І., Бабілі Г.П., Гноянко Н.А.  Особливу увагу заслуговують виступи поетеси Комарницької Ю.В., яка прочитала власні вірші та члена ВУТ «Просвіта» Колодія Р.Н., який зачитав «Молитву українського юнака». З словами подяки звернулися член батьківського комітету 5-А класу Балог Н.С. та від імені адміністрації школи заступник директора з НВР Спачинська А.І.. Всього 45 хвилин тривало   проведення цього свята та учні отримали цікаву інформацію про історію проведення Дня Матері, з задоволенням співали пісні разом з колективом хору «Відгомін».

Проведене свято об’єднало дітей і дорослих у вдячності за минуле, у сподіванні радісного завтра.Категорія: Події | Переглядів: 355 | Додав: Адмін | Теги: День матері, зош 20, Захід | Рейтинг: 5.0/1
Схожі матеріали
Всього коментарів: 0
avatar