Про нас » Новини » Події » 2017 » Март » 7 »Категорії
Події [115]Перший клас [50]
Випускникам [21]Заходи, конкурси [179]

18:52
Безпека в інтернеті

До Всесвітнього дня безпечного інтернету студенти-практиканти МДУ провели позакласний захід з учнями 7-В класу на тему "Я - за безпечний інтернет".

 

Метою даного заходу було сприяння обізнаності учнів про небезпеки, які існують в Інтернеті та про шляхи їх подолання, засвоєння правил безпечної роботи в Інтернеті та​ виховання інформаційної культури.

Інтернет – це цікавий та захоплюючий світ, який дозволяє нам дізнаватись багато цікавого, спілкуватись з людьми в різних кінцях світу, грати в ігри та ділитись з іншими своїми думками та захопленнями. Але в Інтернеті є і свої правила,  яких треба суворо дотримуватись, для того, щоб уникнути неприємних та небезпечних ситуацій. Про це і йшлося під час заходу..
 


Всесвітній день безпечного Інтернету, проводиться з 2004 року в країнах Європейського Союзу під патронатом Європейської комісії з інформаційного суспільства і ЗМІ у другий вівторок лютого.

Мета Дня – пропаганда більш безпечного і більш відповідального використання онлайн-технологій і мобільних телефонів перш за все серед дітей і молоді. Головним координатором Дня безпечного Інтернету в світі є некомерційна організація Insafe (European Safer Internet Network), яка складається з національних центрів, створених за участю Єврокомісії.

В Україні День безпечного Інтернету відзначається з 2009 року за підтримки «Майкрософт Україна».

Читати/Завантажити посібник "Діти в інтернеті: Як навчити безпеці у віртуальному світі"


Категорія: Події | Переглядів: 390 | Додав: Адмін | Теги: безпека в інтернеті, Заходи, виховна година, зош 20, новини, Інтернет, події | Рейтинг: 5.0/1
Схожі матеріали
Всього коментарів: 0
avatar