Про нас » Новини » Заходи, конкурси » 2017 » Май » 16 »Категорії
Події [107]Перший клас [47]
Випускникам [21]Заходи, конкурси [177]

09:27
"Безпека дорожнього руху"

Згідно спільного плану управління освіти, молоді та спорту та управління патрульної поліції у містах Ужгороді та Мукачеві Департаменту патрульної поліції 03.05.2017 №01-23/152 „Про проведення Тижня безпеки дорожнього руху”, з метою активізації роботи з попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму педагогами школи було організовано та проведено відповідні заходи.Учні початкових класів зустрілись з працівниками патрульної поліції.
Лейтенант відділу безпеки дорожнього руху УПД ГУНП області Німець Віталій Павлович розповів дітям про дотримання правил безпеки дорожнього руху,  наголосивши на важливості світловідбиваючих елементів на одязі й ранцях школярів, аби водії здалеку бачили дитину на дорозі.У свою чергу лейтенант поліції Фурсік Степан Валентинович нагадав, що невдовзі розпочнуться літні канікули. Тож аби діти не втрапили в біду на вулиці чи під час відпочинку, їм слід дотримуватися відповідних правил поведінки. Зокрема, старші діти за відсутності дорослих повинні наглядати за малечою, пояснювати їм, як вести себе на вулиці, в побуті, на природі тощо.
На завершення заходу класоводи та учні подякували правоохоронцям за цікаву й пізнавальну лекцію й запросили їх знову в гості.


 

А наші старшокласники відвідали Sport Time «Мукачево - веломісто №1» в Центральній бібліотеці міста та отримали можливість поспілкуватися з головою асоціації велосипедистів Євгеном Новаком, який в свою чергу розповів про Асоціацію велосипедистів, про те як можна долучитися до даної організації, про стан велоінфраструктури міста та про плани щодо створення велодоріжок, які з’єднуватимуть віддалені райони міста з його центральною частиною.Категорія: Заходи, конкурси | Переглядів: 440 | Додав: Адмін | Теги: поліція, Заходи, батькам, Учням, безпека руху | Рейтинг: 5.0/1
Схожі матеріали
Всього коментарів: 0
avatar