Про нас » Новини » Заходи, конкурси » 2015 » Декабрь » 15 »Категорії
Події [115]Перший клас [50]
Випускникам [21]Заходи, конкурси [179]

18:24
Акція "16 днів проти насильства"

З 25 листопада по 10 грудня 2016 р. у нашій школі було  проведено ряд  заходів  з метою підримки акції  "16 днів проти насильства". Педагоги мали змогу розповісти учням про небезпеку,  яка спричинена насильством. Молодші класи власноруч  оформляли плакати, а старшокласники взялись за написання інформаційних вісників та до організації флешмобу "Серце добра".  На засіданні шкільного парламенту, учнями були представлені презентації на тему: «Насильство та його види», а представниками інформаційного блоку було розповсюджено серед учнів повчальні пам’ятки та буклети.
Але особливо вражаючим став флешмоб «Поділись своїм серцем» у виконанні учнів 8-9 класів.
У вівторок, 15 грудня по вул. Пушкіна, учнями Мукачівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів №20 ім. О. Духновича був проведений  вуличний флешмоб  "Серце добра", де учні виступили із закликами проти дії насильства  в сім’ї.
Також присутнім глядачам  школярі роздали буклети «Ні, насильству!

Надіємося, що ми достукалися до сердець інших і не залишили байдужими громадськість міста до актуальної проблеми сьогодення.

 


Категорія: Заходи, конкурси | Переглядів: 756 | Додав: Адмін | Теги: зош 20, насильство, акція, позакласна робота | Рейтинг: 5.0/1
Схожі матеріали
Всього коментарів: 0
avatar