Про нас » Новини » Заходи, конкурси » 2013 » Октябрь » 27 »Категорії
Події [107]Перший клас [47]
Випускникам [21]Заходи, конкурси [177]

21:33
26 жовтня - День визволення від фашистської окупації

26 жовтня наше місто святкувало 69-річницю визволення від німецько-фашистських загарбників. 69 років минуло від того дня, коли воїни 18-ї армії 4 Українського фронту в ході Карпато-Ужгородської операції 26 жовтня 1944 року звільнили Мукачево. 

Цей день назавжди залишиться в нашій пам’яті як День визволення від фашистської окупації. Це День вдячності всім тим, хто приніс довгоочікуваний мир та Перемогу.


З нагоди цього свята в нашій школі було проведено ряд заходів, а саме: був проведений конкурс малюнків і плакатів та було випущено шкільний вісник  під назвою «Визволення Мукачева від фашистської окупації», який виготовили члени інформаційного блоку.
Конкурс малюнків і плакатів викликав жвавий інтерес у багатьох учнів нашої школи. Дітки творчо підійшли до завдання. Їм вдалося досить точно зобразити фрагменти життя воєнних часів.

З нагоди цього свята учні нашої школи відвідали ветерана, який гідно захищав наше місто. Ми дякуємо стареньким ветеранам. Бажаємо їм щастя, міцного здоров’я. Щиро вдячні їм за те, що вони відстояли мир і повернули нам горде, відбудоване місто.

 


Категорія: Заходи, конкурси | Переглядів: 398 | Додав: Адмін | Рейтинг: 5.0/1
Схожі матеріали
Всього коментарів: 0
avatar