Про нас » Новини » Заходи, конкурси » 2018 » Декабрь » 4 »Категорії
Події [107]Перший клас [47]
Випускникам [21]Заходи, конкурси [177]

19:18
«16 днів проти насильства»

Щорічно наша школа, бере участь у заходах Всенародної акції «16 днів проти насильства».

З метою привернути увагу громадськості до актуальних проблем сьогодення, таких як: подолання насильства в сім‘ї, забезпечення рівних прав жінок та чоловіків, недопущення випадків насильства щодо дітей та підлітків у школах, з 25 листопада по 10 грудня, у рамках акції «16 днів проти насильства», було проведено ряд заходів : 

Так, учнями 3–А класу, під чітким керівництвом класного керівника Юхти Наталії Омелянівни, було проведено проектну роботу на тему: «Я у світі. Основні права та обов‘язки дитини у сім‘ї». Ціллю вчителя було закласти на фундаментальному рівні у дітей поняття про права та обов‘язки, їх різноманіття, роз'яснити необхідність знань законів Конституції України та дати змогу школярам попрацювати у групах. Також, з учнями 6-Б класу було проведено урок-конференцію «Чи легко бути жінкою у сучасному правовому світі?» (Вчитель — Пуга Христина Ярославівна). 
Крім того, було впроваджено тематичний вісник, з якого діти мали можливість черпати потрібну для саморозвитку інформацію. А учнівським самоврядуванням, з метою поліпшення уяви дітей про даний захід, проводився цікавий флешмоб «Ми — проти насильства».

«Усяке насильство свідчить не про силу, а про її відсутність».

Категорія: Заходи, конкурси | Переглядів: 274 | Додав: Адмін | Теги: батькам, 16 днів проти насильства, Заходи, Вчителям початкових класів, Учням | Рейтинг: 5.0/1
Схожі матеріали
Всього коментарів: 0
avatar