Головна » Файли » Для учнів » Учнівське самоврядування


Категорії
Учнівське самоврядування [8] Конкурси, олімпіади [6]
ДПА та ЗНО [6] Корисно знати [37]
Дистанційне навчання [31]

Проєкти для реалізації потреб шкільної спільноти
09.04.2021, 15:24

Наша мрія - мати окрему, сучасну, зручну і гарно оздоблену актову залу в школі. Основна мета облаштування актової зали - створення умов для всебічного розвитку дітей, зайнятості учнів в урочний та позаурочний час. Актова зала у навчальному закладі - це центральне місце, в якому проходять масові заходи (конкурси, свята, семінари, круглі столи для учнів та вчителів, олімпіади, батьківські збори тощо), уроки, майстер класи, гуртки та індивідуальні заняття з учнями.
У ході освітнього процесу ми постійно стикаємося з проблемою одночасного зібрання великої кількості учнів, батьків, вчителів, що ускладнює виконання основних орієнтирів виховання, донесення інформації до учнів та батьківської спільноти, організацію різних заходів.
Для виконання поставленої мети та реалізації всіх функцій актову залу необхідно не тільки спорудити у запланованому приміщенні, а й оснастити відповідним сучасним технологічним обладнанням.
Саме з цією метою в школі розроблено 2 проєкти для реалізації потреб шкільної спільноти, з якими ви маєте можливість ознайомитись.
 Категорія: Учнівське самоврядування | Додав: Адмін
Переглядів: 11 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Схожі матеріали
Всього коментарів: 0