Головна » Файли » Для учнів » Корисно знати


Категорії
Учнівське самоврядування [3]Конкурси, олімпіади [6]
ДПА та ЗНО [6]Корисно знати [37]
Дистанційне навчання [31]

Цікаві факти про освіту
12.02.2017, 19:04

✔Найдовша університетська лекція тривала більше 50 годин. Вона була прочитана в одному з австралійських вищів професором Барроузом у рамках курсу біології.

✔Найбільші витрати на середню і початкову освіту на душу населення - в Алясці. Найменші - у Сомалі.

✔США має найтриваліший період навчання серед усіх країн світу. 

Світовий рекорд за кількістю учнів в одній школі був зафіксований в Індії: в 2003-2004 роках школу Монтессорі відвідувало майже 28 тисяч дітей.

✔Найдавніший університет світу з існуючих нині - аж ніяк не прославлені Сорбонна або Оксфорд. Найстаріший університет навіть не знаходиться в Європі - це Карауїн, мусульманський вищий навчальний заклад, розташований у Марокко. Він заснований у 859 році.

✔Найвищі зарплати вчителів - у Швейцарії: мінімальний заробіток викладача в цій країні складає близько 33 000 доларів на рік. Однак найбільший викладацький гонорар був виданий в Америці - його отримав Роланд Дант, доктор наук, за дводенний курс лекцій з лікування гіпнозом. Розмір гонорару склав понад 3 мільйони доларів.

✔Згідно з європейською статистикою чоловіки, які отримали вищу освіту, в середньому мають меншу вагу і меншу схильність до серцево-судинних захворювань. А також вони менш схильні до зловживання алкоголем і тютюном.

✔Найдорожчий курс навчання у світі пропонує англійська школа юних леді та джентльменів. Його вартість становить близько 80 000 фунтів стерлінгів на місяць.

✔В європейських вузах існує безліч цікавих і дивних традицій, які, тим не менш, нерідко неухильно дотримуються випускниками і студентами протягом цілих століть. Так, наприклад, гарвардські студенти в останній день підготовки до іспитів опівночі повинні абсолютно голими пробігти коло по Гарвард-Ярду. Це дійство супроводжується виступом університетського оркестру.

✔Практично у всіх університетах Євросоюзу навчається більше жінок, ніж чоловіків. Виняток становить Німеччина. Крім цього, у менш благополучних країнах чоловіки набагато перевершують жіноче населення за рівнем освіти: так, наприклад, частка жінок від загального числа грамотного населення Індії становить лише 25 %.

✔Працівники з вищою освітою в США отримують в середньому в 2,5 рази більше, ніж співробітники без диплома.
 
Категорія: Корисно знати | Додав: Адмін | Теги: зош 20, вчителям, Учням, Освіта, вища освіта, цікавинки
Переглядів: 1032 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Схожі матеріали
Всього коментарів: 0
avatar