Головна » Файли » Для учнів » Конкурси, олімпіади


Категорії
Учнівське самоврядування [3]Конкурси, олімпіади [6]
ДПА та ЗНО [6]Корисно знати [37]
Дистанційне навчання [31]

Конкурс шкільних проектів для вчителів історії та суспільних дисциплін «Повсякденне життя в СРСР у 1980-1991 роках»
09.07.2016, 19:01

Чеська громадська організація Асоціація з міжнародних питань (АМО), спільно з Асоціацією керівників шкіл України (АКШУ), за підтримки МОН України, оголошує про проведення конкурсу шкільних проектів для вчителів історії та суспільних дисциплін «Повсякденне життя в СРСР у 1980-1991 роках».

Мета конкурсу: вивчення новітньої історії з погляду мультиперспективності.

До участі запрошують учителів, які координуватимуть та супроводжуватимуть учнівські проекти. Конкурсні роботи мають бути реалізовані вперше і виконані за методикою «Oral history».

Теми проектів пропонують організатори. Один учитель може бути координатором кількох учнівських проектів. Учні можуть виконувати конкурсну роботу індивідуально або групою.

Необхідна методична підтримка для реалізації проекту, а також більше інформації щодо конкурсу розміщено на сайті www.ustnayaistoriya.info у розділі «Усна історія» та у методичному посібнику «Жива історія. Метод усної історії в школі».

Роботу на конкурс має подати вчитель за допомогою контактного формуляру на сайті www.ustnayaistoriya.info. Якщо вчитель є координатором кількох проектів, кожен проект подається як окрема конкурсна робота.

Проекти можна подавати до 04 листопада 2016 року. Шість координаторів кращих учнівських проектів, яких визначить журі, візьмуть участь в освітній поїздці до Чеської республіки.

У складі журі – українські фахівці з усної історії та організатори конкурсу. Витрати компенсує організатор, АМО.

ДжерелоКатегорія: Конкурси, олімпіади | Додав: Адмін | Теги: історія, учні, проект, Чехія, Конкурси, школа, вчителі, суспільствознавсмтво
Переглядів: 616 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Схожі матеріали
Всього коментарів: 0
avatar