Головна » Організація освітньої діяльності » Організація навчального процесу » Звіт директора


Категорії
Нормативна база [39]Шкільна звітність [2]
Звіт директора [4]Фінансові звіти [34]
Педагогічні та методичні ради [6]Освітні програми [3]
Річний план [7]Гуртки, факультативи [10]

Звіт директора Чорі В.В. перед атестаційною комісією (2016)

07.11.2016, 23:34

7 листопада 2016 р. директор школи Чорі В.В. перед атестаційною комісією та колективом школи презентував діяльність школи протягом останніх п'яти років.

Мукачівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 20 імені О.Духновича - це навчальний заклад, в якому працює професійний творчий педагогічний колектив, головна стратегія діяльності якого спрямована на формування духовного світу особистості, розкриття потенційних можливостей та здібностей учнів; вчителі використовують як традиційні, так й інноваційні технології навчання; методична та виховна робота організована так, щоб кожен, і вчитель, і учень змогли розкрити свої здібності, вдосконалили навички дослідницької діяльності, проявили ініціативу.

Мета діяльності школи: надаючи якісні освітні послуги, створити умови для розвитку основних життєвих компетенцій учнів, сформувати успішну особистість, сприяти її творчій самореалізації, виховувати цілеспрямованого, національно-свідомого громадянина України. О. Духнович зазначав: «Будь учителем мудрим та добрим, люби дітей, піклуйся про їхнє здоров’я, і будеш мати щастя».

Педколектив школи втілює у життя поради закарпатського будителя, які він узагальнив у «Народній педагогіці», тому що діти — оцінка нашого життя, його зміст і продовження. А талановитий педагог — запорука успішності суспільства та держави, і основна місія вчителя — сприяти тому, щоб наші випускники були конкурентноздатними у ХХІ-му столітті, випустити зі школи всебічно розвинену, здатну до критичного мислення цілісну особистість, патріота з активною позицією, інноватора, здатного змінювати себе і навколишній світ та вчитися впродовж життя.

 
 Категорія: Звіт директора | Додав: Адмін | Теги: організація навчального процесу, звіт, Чорі В.В., зош 20, директор, освітня діяльність
Переглядів: 738 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Схожі матеріали
Всього коментарів: 0
avatar