Головна » Організація освітньої діяльності » Виховна робота » Заходи, плани, сценарії по ВР


Категорії
Заходи, плани, сценарії по ВР [6]Класному керівнику [15]
Національно-патріотичне виховання [9]Правове виховання [4]
Екологічне виховання [4]Морально-естетичне виховання [9]
Родинне виховання [1]Формування здорового способу життя [6]

МОН затверджено план масових заходів з учнями на 2017 рік

16.01.2017, 23:25

Міністерством освіти затверджений План всеукраїнських i міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2017 рік. Відповідний наказ підписаний першим заступником міністра Володимиром Ковтунцем.

Передбачається, що проведення зазначених заходів сприятиме виявленню та підтримці обдарованих і талановитих дітей та учнівської молоді, а також підвищенню фахового рівня та кваліфікації педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів.

План містить перелік заходів, що будуть проведені у 2017 році, за основними напрямами позашкільної освіти, та орієнтовні строки їх проведення.

Зміст документа має бути доведений до керівників позашкільних, загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів для їх врахування при плануванні роботи цих закладів.

Структурним підрозділам освіти і науки в регіонах доручено сприяти участі дітей, учнівської молоді та педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів у запланованих заходах.

Документом також затверджений план семінарів-практикумів для педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів на 2017 рік.

ПЛАН ЗАХОДІВДжерело http://osvita.ua/school/53931/Категорія: Заходи, плани, сценарії по ВР | Додав: Адмін | Теги: план заходів, мон, зош 20, виховна робота
Переглядів: 656 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Схожі матеріали
Всього коментарів: 0
avatar