Головна » Організація освітньої діяльності » Методична робота » Семінари


Категорії
ШМО, відкриті уроки, позакласні заходи [8]Атестація [6]
Семінари [21]Моніторинги та стан викладання [2]

Теоретичний семінар з біології

28.01.2017, 17:46

26 січня 2017 р. на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 20 ім. О. Духновича відбувся теоретичний  семінар для вчителів біології на тему: «Використання опорних конспектів, як один із засобів розвитку навчально-пізнавальної активності учнів на уроках біології».
     Основною метою даного заходу стало заохочення вчителів використовувати опорні конспекти на уроках біології,  оскільки даний метод  надає можливість виховати лаконічність, послідовність, доступність викладання матеріалу.
 

     Доповідач, вчитель біології Шутко М.О., детально розповіла та навела приклади застосування  різних технологій складання опорних конспектів, зокрема , це  MindMap за Т. Бюзеном, моделювання   ОК за Шаталовим В. Ф., а також Скрайбінг – технологію, яка реалізує можливість ефективно використовувати новітні методи та засоби навчання. До того ж, під час майстер-класу учасники семінару мали змогу  долучитись  до створення опорного конспекту, що сприяло обміну досвіду.
     Головою методичного об’єднання було зазначено актуальність обговорення даної теми та необхідність в подальшому  запроваджувати доступні методи викладання навчальних програм.  
 Категорія: Семінари | Додав: Адмін | Теги: біологія, вчителям, зош 20, семінар, Методична робота, опорний конспект, шутко
Переглядів: 608 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Схожі матеріали
Всього коментарів: 0
avatar