Головна » Організація освітньої діяльності » Методична робота » Семінари


Категорії
ШМО, відкриті уроки, позакласні заходи [8]Атестація [6]
Семінари [21]Моніторинги та стан викладання [2]

Семінар вчителів історії

28.02.2012, 17:27

29 лютого 2012 року в Мукачівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 20 відбувся міський семінар-практикум вчителів історії на тему: «Пошук, дослідження, міжпредметні зв’язки у вивченні історії через сучасні освітні технології».


На початку роботи семінару всім гостям-учасникам було роздано презентаційні буклети, які містили:
- тези відкритих уроків,
- план теоретично-педагогічного читання,
- перелік Інтернет ресурсів на допомогу вчителю історії
- інформативну вкладку «Досліджуючи історію рідної школи…»
 

Вчителі міста відвідали відкриті уроки:

- урок історії в 6-В класі «Східний похід Александра Македонського»(вчитель Пуга Христина Ярославівна),
 

- засідання  «круглого столу» в 9-В класі «Історія рідного краю та його духовна спадщина» (вчитель Метзгер Василь Михайлович)
 


Завершився семінар теоретично-педагогічним читанням по темі семінару,  який провела заступник директора по НВР -  Спачинська Алла Іванівна.

Головною метою даного семінару  було продемонструвати вчителям-історикам міста можливості дослідницької діяльності учнів на уроках історії,розкрити необхідність учнівського пошуку в історичній царині, охарактеризувати вплив дослідження на інтелектуальну, творчу, організаційну, емоційно-оцінну діяльність учнів та на практиці показати ефективність міжпредметних зв’язків на уроках історії, як засобу інтегрування знань.

Мети семінару було досягнуто, а його учасники активно обговоривши його результати дали високу оцінку. Безумовно, такі теоретично-практичні заходи надають суттєву методичну допомогу вчителям в ефективній організації навчально-виховного процесу у світлі сучасних вимог до освітнього процесу.Категорія: Семінари | Додав: Адмін | Теги: історія, методика, зош 20, семінар, відкритий урок
Переглядів: 611 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Схожі матеріали
Всього коментарів: 0
avatar