Головна » Організація освітньої діяльності » Методична робота » Семінари


Категорії
ШМО, відкриті уроки, позакласні заходи [8]Атестація [6]
Семінари [21]Моніторинги та стан викладання [2]

Семінар вчителів 3-іх кл.

19.05.2014, 00:49

19 травня 2014 року відбувся міський навчально-методичний семінар вчителів 3-іх класів, на якому розглянуто питання доцільного використання інновацій в навчально-виховному процесі початкової школи.

З презентацією про роботу вчителів початкових класів перед гостями виступила заступник директора з навчально-виховної роботи Яров М.Л. Розглянуто питання впровадження активних форм навчання, інтерактивних технологій; ІКТ; спільну проектну діяльність вчителя та учнів; роботу в парах та малих групах.

Вчителі міста мали змогу побачити  фрагменти уроків, виховних заходів з використанням інновацій. Зокрема, відкриті уроки в рамках декади початкових класів та роботу Ярмарку педагогічних ідей.

Вчитель 3-В класу Касарда Н.І. разом з колегою Хіміч І.І. створили власний сайт "Шкільний світ" і презентували його. Вчитель 3-А класу Гарагонич Є.Я. цікаво і невимушено провела ділову гру з гостями заходу.      
               
Вчителі міста активно попрацювали і провели круглий стіл, де підсумували роботу семінару.Категорія: Семінари | Додав: Адмін | Теги: учні, організація навчальної роботи, початкова школа, вчителі, семінар
Переглядів: 532 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Схожі матеріали
Всього коментарів: 0
avatar